Статті

07.05.2024

П’єзохірургія – атравматично, швидко, безболісно!

П’єзохірургія – це новітня технологія в галузі стоматології, яка робить хірургічне втручання максимально делікатним, без пошкоджень прилеглих кістки та ясен, точним та контрольованим.

22.04.2024

Передбачувана імплантація

Прогнозований результат, передбачувана імплантація – саме такі слова чекає від свого лікаря кожен пацієнт перед процедурою імплантації. У цій статті ми пояснимо, чому сьогодні імплантацію в клініці Оптіма можна цілком назвати передбачуваною.

21.04.2024

Зубна шпаргалка

Про рівні ризику виникнення стоматологічних проблем, що можуть призвести до втрати зубів. Така собі шпаргалка для саморозуміння від лікарів-стоматологів клініки Оптіма.

20.04.2024

Керамічна вкладка – сучасна версія пломби?

Керамічна вкладка - сучасна методика, що дозволяє реставрувати проблемний зуб, зробивши її ідентичною «рідному» зубу.

19.04.2024

Скільки проживе зуб без нерва?

Після депульпації порушуються процеси «постачання корисних речовин», поступово тканини зуба стають більш крихкими — термін життя зуба без нерва значно скорочується, якщо не займатися ним.

17.04.2024

Вісім принципів сучасного стоматолога

Наводимо вісім коротких принципів сучасного стоматолога, яких дотримаємося в своєї практиці. Саме за цими принципами можна визначити ступінь професійності та сучасності підходів клініці/лікаря до своєї роботи.

15.04.2024

Стертість зубів

Помітили що зуби почали стиратися, розберемося що з цим робити і як. З часом стирається все:) але, що до зубів, є такі факти – 0,3 мм за 10 років це цілком природньо, якщо за декілька років ви самі помітили що «з’їли» свої зуби – це вже вважається патологією.

12.04.2024

Ласкаво просимо в сучасну, цифрову стоматологію!

Зліпки зубів із застосуванням спеціальних силіконових мас? Сучасна стоматологія поступово відходить від такої процедури. Набуває поширення цифровий відбиток зубів, який створює 3D сканер.

11.04.2024

Майже все, що треба знати про Мудрі зуби

Зуби мудрості, що прорізуються пізніше за інших, викликають масу дискомфортних і больових відчуттів. Саме ці «вісімки» фахівці найчастіше рекомендують видаляти. Чи насправді це необхідно і в яких випадках? Чи є болючим видалення зуба мудрості? Які можуть бути наслідки вилучення зуба? Відповідь на ці питання дають лікарі клініки Оптіма.