Про рівні ризику виникнення стоматологічних проблем, що можуть призвести до втрати зубів. Така собі шпаргалка для саморозуміння від лікарів-стоматологів клініки Оптіма.

Зелений рівень

Низький ризик: протягом останніх трьох років не виявлено нових випадків карієсу та відсутні фактори, що можуть його спричинити. Відзначається невеликою втратою кісткової тканини в горизонтальному напрямку, можлива незначна рухливість зубів. Присутність слабко виражених пародонтальних кишень, без кісткових дефектів..

Жовтий рівень

Середній ризик: протягом останніх трьох років виявлено один або два випадки карієсу. Спостерігається помірна втрата кісткової тканини в горизонтальному напрямку, середня рухливість зубів. Присутність помірно виражених надкісткових пародонтальних кишень. Виявлені слабо виражені вертикальні внутрішньокісткові дефекти.

Червоний рівень

Високий ризик: виявлено три або більше випадки карієсу за останні три роки та присутність численних факторів, які можуть збільшувати його виникнення. Суттєва втрата кісткової тканини в горизонтальному напрямку. Виражена рухливість зубів, наявність глибоких внутрішньокісткових дефектів по вертикалі.

!!! Нагадаємо, що регулярні річні візити до лікарів-стоматологів клініки “Оптіма” можуть допомогти уникнути багатьох потенційних ризиків. Хвилювань та зайвих витрат можна запобігти!

Інші статті

07.05.2024

П’єзохірургія – атравматично, швидко, безболісно!

П’єзохірургія – це новітня технологія в галузі стоматології, яка робить хірургічне втручання максимально делікатним, без пошкоджень прилеглих кістки та ясен, точним та контрольованим.

22.04.2024

Передбачувана імплантація

Прогнозований результат, передбачувана імплантація – саме такі слова чекає від свого лікаря кожен пацієнт перед процедурою імплантації. У цій статті ми пояснимо, чому сьогодні імплантацію в клініці Оптіма можна цілком назвати передбачуваною.

20.04.2024

Керамічна вкладка – сучасна версія пломби?

Керамічна вкладка - сучасна методика, що дозволяє реставрувати проблемний зуб, зробивши її ідентичною «рідному» зубу.

19.04.2024

Скільки проживе зуб без нерва?

Після депульпації порушуються процеси «постачання корисних речовин», поступово тканини зуба стають більш крихкими — термін життя зуба без нерва значно скорочується, якщо не займатися ним.

17.04.2024

Вісім принципів сучасного стоматолога

Наводимо вісім коротких принципів сучасного стоматолога, яких дотримаємося в своєї практиці. Саме за цими принципами можна визначити ступінь професійності та сучасності підходів клініці/лікаря до своєї роботи.