Перш за все пам’ятайте, що дітки, які ще жодного разу не були у стоматолога навряд чи знають, хто це такий. Страхи з’являються чи передаються лише від дорослих!

9 ПОРАД ДЛЯ БАТЬКІВ від Ольги Миколаївни Баженової напередодні візиту до дитячого стоматолога:

  1. Лякати малюка будь-яким лікарем чи уколами не розумно, це створить вам проблеми на майбутнє.
  2. Ще до візиту до стоматолога розкажіть дитині, що це за лікар і як він працює. Пояснюйте простою мовою, зрозуміло.
  3. Не треба готувати малюка до візиту, як до чогось особливого та надзвичайного. Нагнітати атмосферу, нервувати «як все пройде?», не варто. Малюк завжди все відчуває і почне переживати заздалегідь. Не рекомендую відправляти дитину з бабусею чи дідусем. Здебільшого їх досвід відвідування стоматологічного кабінету взагалі «історичний» з минулого сторіччя.
  4. Дуже важливо потрапити в “хороші руки” з дитинства. Саме перший досвід формує і моделює всі подальші відносини зі стоматологом в дорослому житті. Будемо чесні, більшість з нас, батьків, не особливо переймаються пошуком саме дитячого стоматолога, а даремно. Дитяча стоматологія – окрема область, яка враховує всі особливості організму малюка.
  5. Якщо є час, пограйтеся з дитиною вдома у стоматолога. Ця проста гра допоможе зацікавити і позбавити малюка від страху перед незнайомим і невідомим.
  6. Викресліть зі свого вжитку фрази: «Не бійся! Це взагалі не страшно! Нічого не будуть робити, лише подивляться». Не обманюйте свою дитину. Довірчі відносини перед усім.
  7. Намагайтеся підібрати час для візиту коли малюк в гарному настрої, виспаний та ситий.
  8. Не треба надмірно клопотати над дитиною в цей день. Намагатися підкупити і задобрити. Найліпше, якщо першим візитом дитини до стоматолога буде консультація. Бесіда с лікарем, загальне знайомством з клінікою і стоматологічним кріслом зокрема, значно полегшить наступні відвідування і знімуть зайве психологічне навантаження.
  9. Намагайтеся зробити візит до стоматолога регулярною, звичайною справою.

Важливо, щоб в ранньому дитинстві візити до лікаря, який лікує зубки, сприймалися дитиною як позитивний досвід. Нашій клініці пощастило, а значить, і нашим маленьким пацієнтам – у нас працює найкращий дитячий лікар Ольга Миколаївна Баженова.

Приходячи на прийом, дитина дивиться мультфільми, а після процедури отримує іграшку в подарунок і СЕРТИФІКАТ юного пацієнта стоматологічної клініки Оптіма.

Інші статті

07.05.2024

П’єзохірургія – атравматично, швидко, безболісно!

П’єзохірургія – це новітня технологія в галузі стоматології, яка робить хірургічне втручання максимально делікатним, без пошкоджень прилеглих кістки та ясен, точним та контрольованим.

22.04.2024

Передбачувана імплантація

Прогнозований результат, передбачувана імплантація – саме такі слова чекає від свого лікаря кожен пацієнт перед процедурою імплантації. У цій статті ми пояснимо, чому сьогодні імплантацію в клініці Оптіма можна цілком назвати передбачуваною.

21.04.2024

Зубна шпаргалка

Про рівні ризику виникнення стоматологічних проблем, що можуть призвести до втрати зубів. Така собі шпаргалка для саморозуміння від лікарів-стоматологів клініки Оптіма.

20.04.2024

Керамічна вкладка – сучасна версія пломби?

Керамічна вкладка - сучасна методика, що дозволяє реставрувати проблемний зуб, зробивши її ідентичною «рідному» зубу.

19.04.2024

Скільки проживе зуб без нерва?

Після депульпації порушуються процеси «постачання корисних речовин», поступово тканини зуба стають більш крихкими — термін життя зуба без нерва значно скорочується, якщо не займатися ним.

17.04.2024

Вісім принципів сучасного стоматолога

Наводимо вісім коротких принципів сучасного стоматолога, яких дотримаємося в своєї практиці. Саме за цими принципами можна визначити ступінь професійності та сучасності підходів клініці/лікаря до своєї роботи.