• Лікуємо те, що бачимо та знаємо. Якість роботи стоматолога зростає в рази, якщо лікувати зуби під мікроскопом. Це дозволяє рятувати «безнадійні» зуби, зробити анатомію бездоганною, точнішою, а колір пломби таким, що не відрізняється від стінок зуба.
  • Лікуємо без болю. Сьогодні, в ХХІ сторіччі, слова «стоматолог зробив мені боляче» звучать як анахронізм. Просунуті технології дозволяють лікувати пацієнтів навіть в стані медикаментозного сну. Всі маніпуляції в сучасній стоматології абсолютно безболісні.
  • В багатьох клінічних випадках для діагностики користуємося комп’ютерною томографією, яка дає розуміння ваших проблем в трьохвимірному просторі.
  • Поряд з класичними відбитками силіконовими масами, використовуємо 3D-сканування – цифровий відбиток зубів.
  • Користуємось лише сертифікованими, перевіреними матеріалами та сучасним стоматологічним обладнанням.
  • Надійна команда справжніх фахівців. Щоб зробити пацієнту гарну усмішку, потрібні професіонали своєї справи – вузькопрофільні стоматологічні спеціалісти – ортодонт, ендодонтист, парадонтолог, хірург-імплантолог, ортопед, терапевт, гігієніст. Для комплексного вдалого лікування потрібна саме така команда спеціалістів.
  • Постійний професійний розвиток. Ми завжди заохочуємо наших лікарів дізнаватись про нові дослідження та інноваційні способи лікування завдяки тренінгам, семінарам, курсам.
  • Суворо дотримуємось чистоти та стерильності. Завжди звертаємо увагу на деталі – бездоганно чиста біла уніформа в лікарів та асистентів, привітні та охайні адміністратори.

Інші статті

07.05.2024

П’єзохірургія – атравматично, швидко, безболісно!

П’єзохірургія – це новітня технологія в галузі стоматології, яка робить хірургічне втручання максимально делікатним, без пошкоджень прилеглих кістки та ясен, точним та контрольованим.

22.04.2024

Передбачувана імплантація

Прогнозований результат, передбачувана імплантація – саме такі слова чекає від свого лікаря кожен пацієнт перед процедурою імплантації. У цій статті ми пояснимо, чому сьогодні імплантацію в клініці Оптіма можна цілком назвати передбачуваною.

21.04.2024

Зубна шпаргалка

Про рівні ризику виникнення стоматологічних проблем, що можуть призвести до втрати зубів. Така собі шпаргалка для саморозуміння від лікарів-стоматологів клініки Оптіма.

20.04.2024

Керамічна вкладка – сучасна версія пломби?

Керамічна вкладка - сучасна методика, що дозволяє реставрувати проблемний зуб, зробивши її ідентичною «рідному» зубу.

19.04.2024

Скільки проживе зуб без нерва?

Після депульпації порушуються процеси «постачання корисних речовин», поступово тканини зуба стають більш крихкими — термін життя зуба без нерва значно скорочується, якщо не займатися ним.