⁃ «Слабка емаль» діагноз?

⁃ Ні! Такого діагнозу немає.

Але пацієнти часто скаржаться на підвищену чутливість, видимі тріщини на зубах, дефекти у вигляді різних плям. Або ще розповсюджені: посипалися зуби під час вагітності, зуби зіпсувалися через брекет системи. Ну і багато карієсу – це все хіба не через “слабку емалі”?

– Ні!

Насправді, все трохи складніше. І справжніх чинників проблем може бути безліч. Найчастіше ситуацію можна виправити або, як мінімум, зупинити досить простими рішеннями у нас в клініці Оптіма.

Ось найпопулярніші причини проблем:

  • бактеріальний фактор, пов’язаний із неякісною гігієною. У 80% випадків це виявляється основною причиною. Це викликає ряд захворювань зубів та слизової оболонки та надалі до розвитку різних хронічних захворювань організма. Для усунення проблеми потрібно навчитися доглядати порожнину рота: підібрати правильні засоби, отримати інформацію щодо їх застосування. Це допоможе зробити ваш лікар-стоматолог або гігієніст.
  • нерівномірне навантаження на зуби та жувальні м’язи, через патологію прикусу
  • шкідливі звички
  • раціон харчування та якість питної води. Це може спричинити розвиток величезного ряду некаріозних уражень
  • шкідливі умови праці
  • інфекції матері під час вашого внутрішньоутробного розвитку
  • інфекції до повної зміни прикусу на постійний.

У всіх цих причинах необхідно розбиратися, збирати анамнез, діагностувати, і після цього вже вирішувати. Лікарі-стоматологи Оптіми завжди допоможуть з комплексним підходом до лікування. Не робить помилку, не списуйте все на “слабку емаль”!

Інші статті

07.05.2024

П’єзохірургія – атравматично, швидко, безболісно!

П’єзохірургія – це новітня технологія в галузі стоматології, яка робить хірургічне втручання максимально делікатним, без пошкоджень прилеглих кістки та ясен, точним та контрольованим.

22.04.2024

Передбачувана імплантація

Прогнозований результат, передбачувана імплантація – саме такі слова чекає від свого лікаря кожен пацієнт перед процедурою імплантації. У цій статті ми пояснимо, чому сьогодні імплантацію в клініці Оптіма можна цілком назвати передбачуваною.

21.04.2024

Зубна шпаргалка

Про рівні ризику виникнення стоматологічних проблем, що можуть призвести до втрати зубів. Така собі шпаргалка для саморозуміння від лікарів-стоматологів клініки Оптіма.

20.04.2024

Керамічна вкладка – сучасна версія пломби?

Керамічна вкладка - сучасна методика, що дозволяє реставрувати проблемний зуб, зробивши її ідентичною «рідному» зубу.

19.04.2024

Скільки проживе зуб без нерва?

Після депульпації порушуються процеси «постачання корисних речовин», поступово тканини зуба стають більш крихкими — термін життя зуба без нерва значно скорочується, якщо не займатися ним.

17.04.2024

Вісім принципів сучасного стоматолога

Наводимо вісім коротких принципів сучасного стоматолога, яких дотримаємося в своєї практиці. Саме за цими принципами можна визначити ступінь професійності та сучасності підходів клініці/лікаря до своєї роботи.