Ця технологія розроблена фахівцями світового стоматологічного бренду KaVo з Німеччини. Якість та ефект від використання PROPHYflex зафіксовано багатьма лікарями-стоматологами і також, нашими фахівцями.

Переваги PROPHYflex

 • Завдяки обертанню на 360 градусів та ергономічній формі інструмент PROPHYflex здатний видаляти наліт в будь-яких важкодоступних місцях. Він ефективно очищає як зубну емаль, так і ортодонтичні та ортопедичні конструкції.
 • Процедура триває трохи більше півгодини, але ефект після неї зберігається протягом півроку.
 • Система має комфортний, безпечний та дбайливий режим обробки, що особливо важливо при чищенні зубів у дітей. Застосування порошків із різними фруктовими смаками дозволяє зробити процедуру для маленьких пацієнтів навіть приємною.
 • Гігієна зубів за системою PROPHYflex ефективно видаляє пігментований наліт і освітлює емаль на кілька тонів навіть у пацієнтів, які часто вживають фарбуючі продукти та напої, а також у курців.
 • Методика дозволяє відновити естетику зубів, зменьшуєє ризик виникнення карієсу, оздоровлює тканини пародонту, знищує неприємний запах із рота, пов’язаний з розмноженням бактерій через утворення нальоту.
 • PROPHYflex чудово поєднується та ефективно працює в комплексі з іншими методами гігієнічного чищення зубів, а саме з ультразвуком.
 • Ідеально підходить для гігієни імплантів, вінірів, люменірів, коронок, протезів або брекетів.
 • PROPHYflex – є дієвою профілактикою пародонтиту, пародонтозу, періоститу та гінгівіту.

За яким принципом працює PROPHYflex?

Він діє так: із накінечника під великим натиском, впритул до зубів спрямовується спеціальна суміш порошку, води та повітря. Дрібнодисперсний та не абразивний порошок на основі кальцію-карбонату на відміну від традиційного бікарбонату натрію (харчова сода), що використовується в Air Flow і має гострі кути частинок, має кулясту форму піщинок, тим самим не дряпає поверхню зуба, а лише полірує її. Тому цю процедуру призначають навіть дітям. Вода, порошок, частинки зубного нальоту збираються спеціальним стоматологічним пилососом у роті. Все відбувається швидко та без зайвого дискомфорту.

У ротовій порожнині живуть близько 350 видів різних бактерій, і лише деякі з них здатні колонізувати очищену поверхню зубів! Інші ж чудово живуть і розмножуються в надрах зубного нальоту.

Накопичення бактерій на поверхні зубів є основним фактором переважної більшості захворювань порожнини рота, таких як запалення ясенного краю, карієс, періодонтит (запалення навколишніх зубів тканин).

Спостереження наших лікарів щодо порівняння новітнього в PROPHYflex та класичного Air Flow!

 • в PROPHYflex напір порошку сильніший ніж в Air Flow. Як наслідок – ретельніше чищення зубів;
 • порошок, що використовується в PROPHYflex не роз’їдає і не щипає куточки губи, як порошок в Air Flow;
 • відсутність солоного присмаку;
 • мінімальний вплив на ясна та сусідні зуби, що ідеально при чутливих зубах та яснах;

Скористайтеся новітніми технологіями і пройдить профгігієну зубів з PROPHYflex в клініці Оптіма.

Інші статті

07.05.2024

П’єзохірургія – атравматично, швидко, безболісно!

П’єзохірургія – це новітня технологія в галузі стоматології, яка робить хірургічне втручання максимально делікатним, без пошкоджень прилеглих кістки та ясен, точним та контрольованим.

22.04.2024

Передбачувана імплантація

Прогнозований результат, передбачувана імплантація – саме такі слова чекає від свого лікаря кожен пацієнт перед процедурою імплантації. У цій статті ми пояснимо, чому сьогодні імплантацію в клініці Оптіма можна цілком назвати передбачуваною.

21.04.2024

Зубна шпаргалка

Про рівні ризику виникнення стоматологічних проблем, що можуть призвести до втрати зубів. Така собі шпаргалка для саморозуміння від лікарів-стоматологів клініки Оптіма.

20.04.2024

Керамічна вкладка – сучасна версія пломби?

Керамічна вкладка - сучасна методика, що дозволяє реставрувати проблемний зуб, зробивши її ідентичною «рідному» зубу.

19.04.2024

Скільки проживе зуб без нерва?

Після депульпації порушуються процеси «постачання корисних речовин», поступово тканини зуба стають більш крихкими — термін життя зуба без нерва значно скорочується, якщо не займатися ним.

17.04.2024

Вісім принципів сучасного стоматолога

Наводимо вісім коротких принципів сучасного стоматолога, яких дотримаємося в своєї практиці. Саме за цими принципами можна визначити ступінь професійності та сучасності підходів клініці/лікаря до своєї роботи.