П’єзохірургія – це новітня технологія в галузі стоматології, яка робить хірургічне втручання максимально делікатним, без пошкоджень прилеглих кістки та ясен, точним та контрольованим.

П’єзохірургія – це хірургічна стоматологія за допомогою приладу п’єзотом. Його винахід кардинально змінив  хірургічне втручання, зробивши будь-яку маніпуляцію якнайменш травматичною. Щоб не вдаватися до складних термінів, зазначимо, що п’єзотом – це такий ультразвуковий ніж, який дозволяє виконувати розрізи твердих тканин /кісток/ не порушуючи при цьому м’які ткані. Цей прилад має цілу низку інноваційних переваг в порівнянні з традиційним стоматологічним бором та фрезою. Відтепер, велика частина атипових видалень та супутніх хірургічних маніпуляцій в щелепно-лицевої ділянки, пов’язаних з імплантацією в клініці Оптіма виконуються за допомогою динамічного та потужного п’єзотома від компанії Acteon Group (Франція).

Переваги: 

  • Пацієнт не відчуває ніякого болю та дискомфорта. Значно мінімізується час в порівнянні з традиційним методом, який хірург витрачає на маніпуляцію.
  • П’єзотом не нагріває кістку, тому опік взагалі виключений, в порівнянні з бормашиною, де ризик опіку присутній завжди.
  • Після видалення зуба/зубів спостерігається значно менша набряклість м’яких тканин. П’єзотом дозволяє проводити резекцію тканин без будь-яких наслідків для ясен, нервів та судин.
  • Значно зменшує ризик інфікування за рахунок антибактеріального ефекту ультразвуку, що дозволяє запобігти обробці зони втручання зайвими антибіотиками та іншими хімічними засобами.
  • П’єзотом легко впорається навіть з найскладнішими випадками в важкодоступних місцях, наприклад, ретиновані зуби мудрості.
  • Якщо в пацієнта є проблема зі згортанням крові, п’єзохірургія – краще рішення.

Підсумуємо все вищезазначене.

На сьогодні, п’єзохірургія є передовою технологією в галузі сучасної хірургічної стоматології. Операції за допомогою п’єзотома рекомендовані для щелепно-лицевої хірургії саме для складних випадків і гарантують прогнозований, бажаний результат. В клініці Оптіма п’єзохірургія застосовується при складних атипових видаленнях, імплантаціях, кісткової пластиці та ортодонтичній мікрохірургії. Зауважимо, що тривалість операцій з використанням п’єзотома скорочується більш ніж на 20 відсотків і майже «не помітна» для пацієнта. Однак, слід пам’ятати, що є протипоказання для використання п’єзотома, але їх вкрай мало. Це загальні і пов’язані з особливостями застосування ультразвуку протипоказання: наявність кардіостимулятора, онкологія, діабет, порушення ЦНС у пацієнта, тяжкі інфекційні хвороби.

P.S. Якщо ви проходили профгігієну зубів в клініці, де один з етапів чищення це ультразвукова обробка зуба від каменів та твердого нальоту, тоді зможете уявити відчуття від п’єзотома. Навіть складна операція нагадає вам легку процедуру чистки!

Видалити зуб мудрості за допомогою п’єзотома в клініці Оптіма просто, швидко, за доступною ціною.

Інші статті

22.04.2024

Передбачувана імплантація

Прогнозований результат, передбачувана імплантація – саме такі слова чекає від свого лікаря кожен пацієнт перед процедурою імплантації. У цій статті ми пояснимо, чому сьогодні імплантацію в клініці Оптіма можна цілком назвати передбачуваною.

21.04.2024

Зубна шпаргалка

Про рівні ризику виникнення стоматологічних проблем, що можуть призвести до втрати зубів. Така собі шпаргалка для саморозуміння від лікарів-стоматологів клініки Оптіма.

20.04.2024

Керамічна вкладка – сучасна версія пломби?

Керамічна вкладка - сучасна методика, що дозволяє реставрувати проблемний зуб, зробивши її ідентичною «рідному» зубу.

19.04.2024

Скільки проживе зуб без нерва?

Після депульпації порушуються процеси «постачання корисних речовин», поступово тканини зуба стають більш крихкими — термін життя зуба без нерва значно скорочується, якщо не займатися ним.

17.04.2024

Вісім принципів сучасного стоматолога

Наводимо вісім коротких принципів сучасного стоматолога, яких дотримаємося в своєї практиці. Саме за цими принципами можна визначити ступінь професійності та сучасності підходів клініці/лікаря до своєї роботи.