Зліпки зубів із застосуванням спеціальних силіконових мас? Сучасна стоматологія поступово відходить від такої процедури. Набуває поширення цифровий відбиток зубів , який створює 3D сканер.

У нашій клініці використовується висококласний стоматологічний 3D сканер Medit Megagen корейського виробництва, що відмінно зарекомендував себе в країнах Європи та США.

Це інноваційна технологія – інтраоральний сканер – є діагностичним обладнанням, яке швидко і з граничною точністю виконує найдетальніше дослідження зубів і всієї зубощелепної системи. Дані, отримані завдяки 3D скануванню, використовуються для моделювання і виготовлення реставрацій, вінірів, коронок ортопедичних конструкцій, також брекет-систем із застосуванням Cad/Cam технологій.

На відміну від класичних відбитків за допомогою силіконових мас (процедура не досить приємна), цифрове сканування не залежить від людського фактора та технологічних нюансів (усадка зліпочного матеріалу, порушення форми та т.і.) і відображає реальну клінічну картину. В кінцевому підсумку саме від точності моделі залежить якість і довговічність готових конструкцій та результат лікування.

Процедура сканування триває лише декілька хвилин, а знімки одразу транслюються на монітор, тобто лікар в реальному часі може аналізувати діагностичні дані, корегувати та складати план лікування.

Переваги:

  • відсутність будь-якого дискомфорту у пацієнта, який обов’язково присутній при знятті зліпків силіконовими масами. Навіть пацієнти із сильним блювотним рефлексом можуть комфортно використовувати інтраоральний сканер для зняття зліпків, не відчуваючи нудоти;
  • час виготовлення цифрових моделей скорочується до 2-3 хвилин;
  • цифровий відбиток найсучасніший метод виготовлення мостів, коронок, вінірів та вкладок з точністю до 1/100 міліметра. При використанні сканера похибка складає всього 12 мікрон, що в п’ять-шість разів точніше за звичайні методи;
  • у лікаря з’являється можливість планувати, прогнозувати та порівнювати результати лікування в рази ефективніше;
  • протипоказань до цифрового сканування немає. Процедуру можна проводити людям різного віку, від дітей до людей похилого віку. Алергічні реакції також виключено.

Сучасна цифрова стоматологія в клініці Оптіма на Теремках.

Інші статті

07.05.2024

П’єзохірургія – атравматично, швидко, безболісно!

П’єзохірургія – це новітня технологія в галузі стоматології, яка робить хірургічне втручання максимально делікатним, без пошкоджень прилеглих кістки та ясен, точним та контрольованим.

22.04.2024

Передбачувана імплантація

Прогнозований результат, передбачувана імплантація – саме такі слова чекає від свого лікаря кожен пацієнт перед процедурою імплантації. У цій статті ми пояснимо, чому сьогодні імплантацію в клініці Оптіма можна цілком назвати передбачуваною.

21.04.2024

Зубна шпаргалка

Про рівні ризику виникнення стоматологічних проблем, що можуть призвести до втрати зубів. Така собі шпаргалка для саморозуміння від лікарів-стоматологів клініки Оптіма.

20.04.2024

Керамічна вкладка – сучасна версія пломби?

Керамічна вкладка - сучасна методика, що дозволяє реставрувати проблемний зуб, зробивши її ідентичною «рідному» зубу.

19.04.2024

Скільки проживе зуб без нерва?

Після депульпації порушуються процеси «постачання корисних речовин», поступово тканини зуба стають більш крихкими — термін життя зуба без нерва значно скорочується, якщо не займатися ним.

17.04.2024

Вісім принципів сучасного стоматолога

Наводимо вісім коротких принципів сучасного стоматолога, яких дотримаємося в своєї практиці. Саме за цими принципами можна визначити ступінь професійності та сучасності підходів клініці/лікаря до своєї роботи.