Щоб зуби протягом багатьох років зберегли своє здоров’я та красу, за ними потрібен регулярний і ретельний догляд, здатний підтримувати ротову порожнину в нормальному гігієнічному стані, а також уникнути розвитку серйозних стоматологічних захворювань. Стандартне чищення зубів за допомогою щітки не можна назвати 100% ефективною процедурою. Ідеальне рішення, що забезпечує максимальний ступінь обробки зубного ряду – іригатор.

Як показують дослідження, регулярне застосування іригатора значно покращує загальний стан ротової порожнини – ефективність його застосування в кілька разів вища за користування стандартною зубною щіткою.

Кровоточивість ясен зменшується – водний масаж благотворно впливає на циркуляцію крові, за рахунок чого тканини ясен стають міцнішими. Якісне видалення фрагментів їжі та нальоту усуває навіть незначні прояви неприємного запаху, причиною якого є патогенні мікроби, які харчуються продуктами, що залишаються після недбалого очищення.

Позитивний ефект від застосування іригатора забезпечується не лише потоком струменя, але і його пульсуючим рівнем. Результат буде найбільш вираженим за таких показань:

  • профілактика карієсних уражень та інших патологічних діагнозів;
  • мінімізація ризику розвитку запалень тканин ясен та оперізуючої зони;
  • чищення брекет систем та імплантів, що мають титанове коріння;
  • ліквідація застійних процесів та нормалізація обмінної діяльності за допомогою масажу; – обробка зазорів мостоподібних протезних конструкцій;
  • також, прилад застосовується для покращення ефективності стандартного чищення зубів.

Завдяки високим очищаючим властивостям і здатності проникнути навіть у важкодоступні місця, так звані міжзубні кишені, прилад дозволяє застрахувати його власника від багатьох стоматологічних проблем.

Спостереження нашого доктора Євгена Миколайовича Зюзіна, який щодня користуються іригатором вдома:

«Без перебільшень можу сказати, що цей девайс корисний. Жодного разу не пошкодував що купив. Очищення зубів і ротової порожнини від залишків їжі дуже ефективне, причому навіть у важкодоступних місцях. При цьому іригатор здійснює делікатний масаж ясен та м’яких тканин усередині рота, тим самим виявляючи профілактичну дію проти пародонтозу та гінгівіту. Цей прилад практично не залишає шансу на утворення зубного каменю, карієсу та ефективний у боротьбі з нальотом курця. Ну а якщо у вас брекети чи інші ортодонтичні конструкції – він стає просто незамінним».

З плюсів можна додати і те, що в іригатор можна заливати не лише воду, але й різні рідини для полоскання рота. Для досягнення певного результату можна використовувати рідини, які знімають запалення, зміцнюють ясна, живлять зубну емаль. Серед таких рідин:

  • емульсійні засоби для додаткового очищення ротової порожнини;
  • різного роду ополіскувачі;
  • спеціальні розчини, призначені саме для таких конструкцій;
  • протизапальні рідини для полоскання;
  • відвари лікувальних трав.

Різні полоскання лише збільшують якість очищення.

Але слід знати, що іригатор не в змозі цілком замінити зубну щітку!

Інші статті

07.05.2024

П’єзохірургія – атравматично, швидко, безболісно!

П’єзохірургія – це новітня технологія в галузі стоматології, яка робить хірургічне втручання максимально делікатним, без пошкоджень прилеглих кістки та ясен, точним та контрольованим.

22.04.2024

Передбачувана імплантація

Прогнозований результат, передбачувана імплантація – саме такі слова чекає від свого лікаря кожен пацієнт перед процедурою імплантації. У цій статті ми пояснимо, чому сьогодні імплантацію в клініці Оптіма можна цілком назвати передбачуваною.

21.04.2024

Зубна шпаргалка

Про рівні ризику виникнення стоматологічних проблем, що можуть призвести до втрати зубів. Така собі шпаргалка для саморозуміння від лікарів-стоматологів клініки Оптіма.

20.04.2024

Керамічна вкладка – сучасна версія пломби?

Керамічна вкладка - сучасна методика, що дозволяє реставрувати проблемний зуб, зробивши її ідентичною «рідному» зубу.

19.04.2024

Скільки проживе зуб без нерва?

Після депульпації порушуються процеси «постачання корисних речовин», поступово тканини зуба стають більш крихкими — термін життя зуба без нерва значно скорочується, якщо не займатися ним.

17.04.2024

Вісім принципів сучасного стоматолога

Наводимо вісім коротких принципів сучасного стоматолога, яких дотримаємося в своєї практиці. Саме за цими принципами можна визначити ступінь професійності та сучасності підходів клініці/лікаря до своєї роботи.