Лікування ясен – це одна з найбільш поширених процедур в стоматології. Багатьом знайомі проблеми кровоточивості, запалення ясен, пов’язани з гінгівітом або пародонтитом. Причиною запальних процесів є мікроорганізми та їх токсини і ферменти, які прогресують через неякісну домашню гігієну, або її відсутність.

При несвоєчасному зверненні, коли в процес залучені не лише м’які тканини, але й кістка, – неможливо відновити стан пародонта (тканини, що оточують зуб) до абсолютної норми, але необхідно зробити все, щоб цей процес зупинити, стабілізувати і запобігти подальшим його проявам.

Одним з найбільш важливих етапів лікування ясен є регулярна своєчасна професійна гігієна – зняття зубних відкладень (зубного каменю, пігментованого і м’якого нальоту).

Зубний камінь – це відкладення на поверхні зубів в області шийок, які можуть досягати екватора зуба і поширюватися на його корінь. Зубний камінь складається з мінералізованих залишків їжі, загиблих клітин і мікроорганізмів, солей – фосфору, заліза і т.д. Зняття зубних відкладень відбувається за допомогою ультразвукового скейлінга – підясневого і надясневого. Після проводиться полірування очищених поверхонь за допомогою спеціальних щіточок та паст або ж за допомогою сучасної методики PROFYflex.

 

Одним з чинників запального процесу є неякісно виконані реставрації, пломби, коронки з порушеним крайовим приляганням, та ін. В таких випадках слід провести корекцію, або замінити неякісно виконану роботу, щоб усунути процеси, спровоковані тиском на ясна і затримкою харчових залишків.

При рухливості зубів для стабілізації процесу необхідно провести процедуру шинування. Шинування може бути знімним (спеціальні шинуючі конструкції виготовляються в зуботехнічній лабораторії), або незнімним. Незнімний вид шинування може бути проведений за допомогою скловолоконних стрічок і фотополімера безпосередньо лікарем-пародонтологом, або лікарем-ортопедом за допомогою спеціальних ортопедичних конструкцій.

Важливо пам’ятати, що відновити втрачені тканини та повернути час назад не вдасться. !Але зупинити інфекційний процес, усунути кровоточивість ясен, позбавити неприємного запаху, зберегти зуби, стабілізувати рухомі – більш ніж реально.

Пролікувати ясна, позбавитися кровотечі та рухливості зубів в Києві в клініці Оптіма.

Послугу надає лікар

Барановська
Аліна Володимирівна

Лікар-стоматолог

Ціни на послуги

У клініці «Оптіма» здоров'я ваших зубів в надійних руках!

Представлений розділ з цінами має ознайомлювальний характер і містить ціни на найпопулярніші стоматологічні послуги для наочного відображення цінової політики клініки. З повним прайсом на перелік послуг можна ознайомитися в клініці.

Зауважимо, що остаточна вартість на лікування формується після консультації та діагностики в плані лікування.

Кюретаж ясен 1 сектор
від 2110 грн
Плазмотерапія при пародонтиті (1 відвідування)
від 3300 грн