Клініка «ОПТІМА» пропонує Вам повний спектр лікувальних заходів, націлених на збереження здоров’я зубів і ротової порожнини. Наші лікарі-стоматологи безболісно і якісно допоможуть Вам відновити функцію зубів і естетику посмішки.

Сьогодні, матеріалом вибору при лікуванні карієсу та некаріозних уражень зубів є – фотополімери.

У нашій клініці ми використовуємо матеріали кращих світових виробників:

  • FiltekZ-550 (універсальний наногібридний реставраційний матеріал);
  • FiltekZ-250;
  • Filtek Ultimate;
  • Tetric EvoCeram.

Матеріали цієї групи дозволяють провести відновлення дефекту твердих тканин зуба в повному обсязі з урахуванням кольору і анатомічної форми.

Особливою перевагою фотополімерів є те, що завдяки новітнім технологіям вдається здійснити високоміцну фіксацію матеріалу з твердими тканинами зуба, що дозволяє значною мірою зменшити травму зуба при обробці каріозної порожнини. В цьому і полягає принципова відмінність фотополімерних матеріалів від інших. Необхідності створення порожнини особливої форми та зайвого втручання фотополімери не потребують, як наприклад, при використанні цементів, амальгам або хімічних композитів. Поставити фотополімерну пломбу в Києві в клініці Оптіма швидко та зручно.

Пломба або реставрація – у чому різниця?

Під пломбою розуміють відновлення невеликої частини зуба, його структури і функції за допомогою пломбувального матеріалу.  Реставрацією, а також художньої реставрацією, називають відновлення великих обсягів пошкоджених тканин за допомогою керамічної вкладки.

Керамічна вкладка на зуб потрібна, якщо його коронка зруйнована на 25–60 %. Відновлення форми та функціональності зубів при сильному руйнуванні – найпопулярніша на сьогодні в стоматології послуга.

Керамічна вкладка – сучасна методика, що дозволяє реставрувати проблемний зуб, зробивши її ідентичною «рідному» зубу. Вкладка з кераміки відновлює естетику та функціональність проблемного зуба, а також запобігає подальшому його руйнуванню. Такі вкладки відрізняються тривалим терміном служби і здатністю точно передавати анатомічні особливості зубів, що підлягають відновленню.

Послугу надають лікарі

Кричфалушій
Маріанна Анатоліївна

Головний лікар

Цехоцький
Андрій Васильович

Головний хірург, імплантолог

Зюзін
Євген Миколайович

Лікар-стоматолог

Микулець
Ростислав Васильович

Лікар-стоматолог

Барановська
Аліна Володимирівна

Лікар-стоматолог

Ціни на послуги

У клініці «Оптіма» здоров'я ваших зубів в надійних руках!

Представлений розділ з цінами має ознайомлювальний характер і містить ціни на найпопулярніші стоматологічні послуги для наочного відображення цінової політики клініки. З повним прайсом на перелік послуг можна ознайомитися в клініці.

Зауважимо, що остаточна вартість на лікування формується після консультації та діагностики в плані лікування.

Пломбування зуба
від 1790 грн
Фотополімерна реставрація (1 зуб)
від 2290 грн