Одним з найбільш складних і відповідальних розділів стоматології є ендодонтія – лікування кореневих каналів зубів.

З початку 2019 року лікування кореневих каналів, особливо складних випадків, які не доступні ​​неозброєному оку, ми проводимо з допомогою дентального мікроскопа. Він дозволяє точно, безпомилково виявити проблему, працювати з філігранною точністю, дбайливо і успішно проводити найбільш складні маніпуляції. З мікроскопом можливий витяг зламаних інструментів, лікування пропущених і складних каналів, закриття перфорації, апікальна хірургія (лікування зуба при неможливості класичного ендодонтичного лікування та низку інших проблем).

Про те, що зуб потребує ендодонтичного лікування свідчить біль (як мимовільна, так і від різних подразників), дискомфорт при жуванні, набряк, зміна кольору зуба, а також – рентгенологічні зміни, які можна побачити в оточуючих зуб тканинах. Таки симптоми свідчать про тривалий запальний процес.

Головним завданням першого етапу є повне видалення органічних і неорганічних залишків пульпи (то, що в просторіччі називають нервом).

 

Герметичне пломбування (обтурація) каналу є основою, без якої неможливе подальше відновлення зуба. Пломбування каналів може здійснюватися різними методами, але основним матеріалом завжди є гутаперча (еластичний полімер, який забезпечує щільність заповнення кореневого каналу) та силер – паста, яка заповнює мікропорожнини і утворює щільний зв’язок з тканинами стінок кореня.

Якість пломбування підтверджується за допомогою рентген-знімків (для проведення ендодонтичного лікування необхідно не менше трьох знімків – діагностичний – до початку лікування, під час лікування – з інструментами, або майстер-штифтами перед пломбуванням і контрольний – після проведеного лікування).

Після проведеного лікування необхідно якомога швидше провести відновлення коронкової частини зуба щоб запобігти повторному інфікуванню каналів.

Окремо варто виділити вторинне ендодонтичне лікування – переліковування каналів. Крім вже означених етапів, їм передує етап розпломбування каналу, який передбачає вилучення з каналу старого пломбувального матеріалу, проходження каналу до верхівки і потім – етапи, про які вже згадувалось. Вторинна ендодонтія – процес складний і дорогий. Тому, не варто економити на лікуванні кореневих каналів з самого початку. Адже, добре проліковані канали є запорукою довгої та успішної експлуатації будь-якої конструкції, яка буде використана в зубі – пломба, реставрація або коронка. Пам’ятайте, що своєчасне звернення за допомогою попередить можливі ускладнення, заощадить Ваш час і кошти!

Пролікувати канали під мікроскопом в Києві в клініці Оптіма.

Послугу надають лікарі

Кричфалушій
Маріанна Анатоліївна

Головний лікар

Барановська
Аліна Володимирівна

Лікар-стоматолог

Ціни на послуги

У клініці «Оптіма» здоров'я ваших зубів в надійних руках!

Представлений розділ з цінами має ознайомлювальний характер і містить ціни на найпопулярніші стоматологічні послуги для наочного відображення цінової політики клініки. З повним прайсом на перелік послуг можна ознайомитися в клініці.

Зауважимо, що остаточна вартість на лікування формується після консультації та діагностики в плані лікування.

Лікування кореневих каналів під мікроскопом (1 канал)
від 4000 грн
Переліковування 1-к зуба під мікроскопом
від 5000 грн