Хірургічні методи лікування застосовуються в стоматологічній практиці в запущених випадках, виражених запальних явищах і неефективності інших методів і способів лікування.

До таких маніпуляцій відносять:

  • видалення зубів;
  • розтин абсцесів і флегмон;
  • резекції верхівок коренів зубів (вишкрібання запальних вогнищ з навколокореневих тканин зубів);
  • хірургічні методи лікування запальних захворювань ясен на запущених стадіях.

Необхідність таких процедур свідчить про несвоєчасно проведені або неякісні лікарські маніпуляції, які проводилися пацієнтові раніше. При тривалому незверненні пацієнта за стоматологічною допомогою.

Хірургічні процедури застосовуються у випадках травматичних пошкоджень в порожнині рота і щелепно-лицевої ділянки. Це можуть бути тріщини, розколи, переломи і вивихи зубів, пошкодження м’яких тканин порожнини рота.

Окремим пунктом позначені планові хірургічні процедури у дітей і дорослих при пластиці вуздечок верхньої і нижньої губи, а також язика. Пацієнтам похилого віку, які користуються знімними протезами, може знадобитися хірургічна процедура для покращення стабільності протеза в порожнині рота. До планових хірургічних процедур відносять імплантацію зубів і корекцію ясен і м’яких тканин порожнини рота за косметичними показниками.

Хірургічні процедури повинні проводитися строго за показаннями, при узгодженні з лікарем і розумінні пацієнтом необхідності їх проведення. Наприклад, видалити зуб щоб зняти біль і не витрачати час і гроші на лікування – неприпустимо.

Рекомендуємо своєчасно проводити лікувальні та профілактичні процедури, що дозволить уникнути або мінімізувати маніпуляції хірургічного характеру в порожнині рота.

Видалити зуб будь-якої складності, зробити пластику вуздечки язика або губи, встановити імплант в Києві в клініці Оптіма.

Послугу надають лікарі

Цехоцький
Андрій Васильович

Головний хірург, імплантолог

Зюзін
Євген Миколайович

Лікар-стоматолог

Микулець
Ростислав Васильович

Лікар-стоматолог

Ціни на послуги

У клініці «Оптіма» здоров'я ваших зубів в надійних руках!

Представлений розділ з цінами має ознайомлювальний характер і містить ціни на найпопулярніші стоматологічні послуги для наочного відображення цінової політики клініки. З повним прайсом на перелік послуг можна ознайомитися в клініці.

Зауважимо, що остаточна вартість на лікування формується після консультації та діагностики в плані лікування.

Видалення зуба
від 1850 грн
Атипове видалення зубів
від 2550 грн
Пластика ясен (1 сектор)
від 4560 грн
Пластика вуздечки язика/губи
від 1780 грн
Висічення капюшона зуба мудрості
від 1260 грн
Пластика ясен при пародонтиті (1 сегмент)
від 3380 грн