Професійне чищення зубів – зняття зубних відкладень, які запобігають появі карієсу, запалення ясен, робить зуби красивими і здоровими. Виявлення карієсу, некаріозних уражень та інших стоматологічних захворювань на ранніх стадіях, а також швидке і щадне матеріально вирішення проблеми можливе лише в тому випадку, якщо Ви двічі на рік відвідуєте стоматолога.

Під час чищення проводиться видалення забруднень з різних сторін зубів, використовуються різні методи і інструменти. процедура включає кілька послідовних етапів:

  • Оцінка ясен та їх стану;
  • Видалення каменя за допомогою ультразвуку та спеціального інструментарія;
  • Видалення з зубів пігменту, придбаного від фарбувальних продуктів харчування і паління за допомогою сучасного PROFYflex;
  • Чистка проміжків між зубами за допомогою зубної нитки;
  • Полірування гумовими щітками і пастою.

Фахівці клініки Оптіма проведуть процедуру швидко і безболісно. Комплексна гігієна зубів за системою PROPHYflex ефективно видаляє пігментований наліт і освітлює емаль на кілька тонів навіть у пацієнтів, які часто вживають фарбуючі продукти та напої, а також у курців. Ідеально підходить для гігієни імплантів, вінірів, люменірів, коронок, протезів або брекетів.

Пам’ятайте, що професійна гігієна є дієвою профілактикою пародонтиту, пародонтозу, періоститу та гінгівіту і, безумовно – карієсу. Зробити комплексну, сучасну чистку зубів в Києві в клініці Оптіма.

Послугу надають лікарі

Кричфалушій
Маріанна Анатоліївна

Головний лікар

Цехоцький
Андрій Васильович

Головний хірург, імплантолог

Зюзін
Євген Миколайович

Лікар-стоматолог

Микулець
Ростислав Васильович

Лікар-стоматолог

Барановська
Аліна Володимирівна

Лікар-стоматолог

Шпакович
Іван

Гігієніст

Ціни на послуги

У клініці «Оптіма» здоров'я ваших зубів в надійних руках!

Представлений розділ з цінами має ознайомлювальний характер і містить ціни на найпопулярніші стоматологічні послуги для наочного відображення цінової політики клініки. З повним прайсом на перелік послуг можна ознайомитися в клініці.

Зауважимо, що остаточна вартість на лікування формується після консультації та діагностики в плані лікування.

Профгігієна (ультразвук, PROFYflex, полірування)
від 1980 грн
Відбілювання офісне (2 щелепи)
Від 5930 грн