Опис послуги

Питання профілактики стає все більш актуальним, адже дешевше і швидше запобігти захворюванню, ніж лікувати його і пов'язані з ним наслідки. Профілактика - це два основні принципи: якісна домашня гігієна і регулярні візити до стоматолога - двічі на рік. Домашній догляд передбачає чистку зубів двічі на день - після сніданку та увечері. Зауважте, що одна й та ж паста не може підходити всім членам сім'ї. Адже, в одного - проблема чутливості зубів, або кровоточивість ясен, дітлахам взагалі потрібна дитяча паста. Зубну щітку також необхідно підбирати індивідуально, враховуючи рекомендації стоматолога. Слід пам'ятати - лише пасти та щітки буде замало, адже почистити міжзубні проміжки без зубної нитки (флосса), а також, поверхні зубів, куди щітка не дістає, без ополіскувача - неможливо.


Стоматологи клініки «ОПТІМА» допоможуть підібрати відповідні Вам зубні пасти та щітки, а також проведуть урок гігієни, на якому покажуть як правильно доглядати за зубами.

У профілактиці стоматологічних захворювань дуже важливу роль відіграє збалансоване харчування. У раціон необхідно включати продукти, що містять кальцій, фтор і фосфор, вітаміни і мікроелементи, тверди сири та інші молочні продукти, морську капусту, морепродукти, сирі овочі та фрукти. Забезпечення адекватного навантаження є одним з важливих чинників у профілактиці пародонтозу, тому не уникайте вживання в їжу яблук, моркви, відвареної яловичини і ін.

Дуже важливо починати профілактику з дитинства, тому не забувайте вчасно відводити до стоматолога Ваших дітей. Своєчасне лікування молочних зубів, герметизація фісур, допоможе зберегти зуби здоровими на все життя.

Записатися на прийомм

Після відправки заявки ми передзвонимо Вам

Маршрут