Опис послуги

Професійне чищення зубів - зняття зубних відкладень, які запобігають появі карієсу, запалення ясен, робить зуби красивими і здоровими. Виявлення карієсу, некаріозних уражень та інших стоматологічних захворювань на ранніх стадіях, а також швидке і щадне матеріально вирішення проблеми можливе лише в тому випадку, якщо Ви двічі на рік відвідуєте стоматолога.

Професійне чищення зубів Air Flow

Щоденні процедури з гігієни порожнини рота необхідні вранці і ввечері. Однак самостійна чистка за допомогою зубної щітки не дозволяє прибрати всі забруднення. Такі відкладення згодом перетворюються на зубний камінь. Для цього завдання існує спеціальна процедура - професійна чистка зубів. Чистка проводиться за допомогою ультразвуку. Це - одна з найбезпечніших і безболісних процедур.

Стоматолог обирає метод чистки найбільш ефективний саме для ваших зубів.

Етапи чистки зубів

Процес позбавлення від нальоту, який утворюється в процесі життєдіяльності людини, а також зубного каменю - це комплексна процедура. Під час чищення проводиться видалення забруднень з різних сторін зубів, використовуються різні методи і інструменти, процедура включає кілька послідовних етапів:

  1. Оцінка ясен та їх стану
  2. Видалення каменя спеціальним механічним ручним інструментом або за допомогою ультразвуку. Можливо також поєднання обох методів
  3. Видалення з зубів пігменту, придбаного від фарбувальних продуктів харчування і паління
  4. Чистка проміжків між зубами за допомогою зубної нитки
  5. Полірування гумовими щітками і пастою

Фахівці клініки «Оптіма» проведуть процедуру швидко і безболісно. Крім того, завдяки сучасним технологіям нам вдається очистити до 98% забруднень, що залишилися на ваших зубах. Давайте зробимо ваші зуби красивими і чистими!

Записатися на прийомм

Після відправки заявки ми передзвонимо Вам

Маршрут