Опис послуги

Лікування ясен - це одна з найбільш поширених процедур в стоматології. Багатьом знайомі проблеми кровоточивості, запалення ясен, пов'язани з гінгівітом або пародонтитом.

Причиною запальних процесів є мікроорганізми та їх токсини і ферменти, які прогресують через нераціональну домашню гігієну, або її відсутність.

При несвоєчасному зверненні, коли в процес залучені не лише м'які тканини, але й кістка, - неможливо відновити стан пародонта (тканини, що оточують зуб) до абсолютної норми, але необхідно зробити все, щоб цей процес зупинити, стабілізувати і запобігти подальшим його проявам .

Одним з найбільш важливих етапів лікування ясен є регулярна своєчасна професійна гігієна - зняття зубних відкладень (зубного каменю, пігментованого і м'якого нальоту). Зубний камінь - це відкладення на поверхні зубів в області шийок, які можуть досягати екватора зуба і поширюватися на його корінь. Зубний камінь складається з мінералізованих залишків їжі, загиблих клітин і мікроорганізмів, солей - фосфору, заліза і т.д. Зняття зубних відкладень відбувається за допомогою ультразвукового скейлінга - підясневого і надясневого. Після проводиться полірування очищених поверхонь за допомогою спеціальних щіточок та паст або ж за допомогою методики AirFlow.

Одним з чинників запального процесу є неякісно виконані реставрації, пломби, коронки з порушеним крайовим приляганням, та ін. В таких випадках слід провести корекцію, або замінити неякісно виконану роботу, щоб усунути процеси, спровоковані тиском на ясна і затримкою харчових залишків.

При рухливості зубів для стабілізації процесу необхідно провести процедуру шинування. Шинування може бути знімним (спеціальні шинуючі конструкції виготовляються в зуботехнічній лабораторії), або незнімним. Незнімний вид шинування може бути проведений за допомогою скловолоконних стрічок і фотополімера безпосередньо лікарем-пародонтологом, або лікарем-ортопедом за допомогою спеціальних ортопедичних конструкцій.

Важливо пам'ятати, що результат багато в чому залежить від Вашого відповідального ставлення до зубів! Регулярна професійна гігієна, ретельний домашній догляд, включаючи зубну пасту і щітку, зубну нитку, ополіскувачі, іррігатори і чітке дотримання всіх рекомендацій Вашого лікаря - повинні стати аксіомою.

Записатися на прийомм

Після відправки заявки ми передзвонимо Вам

Маршрут