Опис послуги

Сьогодні, матеріалом вибору при лікуванні карієсу та некаріозних уражень зубів є - фотополімери.

У нашій клініці ми використовуємо матеріали кращих світових виробників - FiltekZ-550 (універсальний наногібридний реставраційний матеріал), FiltekZ-250, Filtek Ultimate, GradiaDirectX виробник GC, Японія. Матеріали цієї групи дозволяють провести відновлення дефекту твердих тканин зуба в повному обсязі з урахуванням кольору і анатомічної форми. Особливою перевагою фотополімерів є те, що завдяки новітнім технологіям вдається здійснити високоміцну фіксацію матеріалу з твердими тканинами зуба, що дозволяє значною мірою зменшити травму зуба при обробці каріозної порожнини. В цьому і полягає принципова відмінність фотополімерних матеріалів від інших. Необхідності створення порожнини особливої форми та зайвого втручання фотополімери не потребують, як наприклад, при використанні цементів, амальгам або хімічних композитів.

 

Пломба або реставрація – у чому різниця? Під пломбою розуміють відновлення невеликої частини зуба, його структури і функції за допомогою пломбувального матеріалу. Реставрацією, а також художньої реставрацією, називають відновлення великих обсягів пошкоджених тканин за допомогою фотополімерних матеріалів, повертаючи зубу не лише його форму і функцію, а й естетичну цінність. За обсягом витрачених матеріалів, а також за складністю виконання, реставрації значно складніші за пломби, тому вони і мають різну вартість.

Наші лікарі-стоматологи регулярно відвідують різні курси і майстер-класи з художньої реставрації. Наші фахівці допоможуть повернути Вашим зубам не тільки функціональність, але й чудову естетику.

Записатися на прийомм

Після відправки заявки ми передзвонимо Вам

Маршрут