Опис послуги

Клініка «ОПТІМА» пропонує Вам повний спектр лікувальних заходів, націлених на збереження здоров'я зубів і ротової порожнини. Наші лікарі-стоматологи безболісно і якісно допоможуть Вам відновити функцію зубів і естетику посмішки.

Перевірено, що добре, якісно і своєчасно встановлена пломба дозволить уникнути лікування кореневих каналів, естетично та фахово виконана реставрація, дозволить уникнути переходу до коронок або вінірів та відстрочити їх виготовлення на досить тривалий термін. Про всі ці конструкції і методи ви можете дізнатися докладніше у відповідних розділах на нашому сайті.

При своєчасному лікуванні ясен зберігається стабільність зубів в щелепі. Відсутність запалення є профілактикою атрофії кісткової тканини щелепи, а також запобігає кровотечі ясен, що може бути дуже неприємним і дискомфортним моментом для людини і вимагає окремого лікування та витрат часу. Запломбовані кореневі канали дозволяють запобігти розвитку хронічного запалення в кістковій тканині біля верхівок коренів, що дозволяє в майбутньому уникнути видалення цих зубів і подальшого їх протезування, а також зберегти естетику, жувальну ефективність і час пацієнтів.

Свідомі пацієнти, які своєчасно і регулярно займаються лікуванням зубів і ясен, значно пізніше переходять (або взагалі уникають) інших стоматологічних процедур, маніпуляцій та послуг.

Якщо, відвідувати свого стоматолога двічі на рік стане вашою звичкою, Ви позбавити себе від несподіваних та неприємних відчуттів в порожнині рота, а також отримаєте спокій та впевненість.

Записатися на прийомм

Після відправки заявки ми передзвонимо Вам

Маршрут