Опис послуги

Пародонтит - актуальна і гостра стоматологічна проблема в сучасному світі.У переважної більшості людей старше 30 років є проблеми з яснами. Не всі вони вимагають хірургічного лікування (відсоток таких патологій не високий), але наявність подібних випадків свідчить про занедбаність процесу.

На початкових етапах захворювання (коли пацієнта нічого не турбує), під яснами навколо шийки зуба накопичується наліт і зубний камінь. Бактерії, що входять до його складу, викликають запалення ясен. Далі процес поширюється на лунку зуба, руйнуючи кістку і викликаючи її атрофію. Утворюється пародонтальні кишені, коли ясна не прилягають до зуба, між яснами і зубом скупчуються бактерії, харчові залишки і наліт, що ще більше погіршує ситуацію і викликає подальшу атрофію кістки.

Якщо пародонтальна кишеня не глибока, тоді можливо застосувати звичайні процедури - ультразвукову чистку, медикаментозні препарати, фізпроцедури і вектор-терапію. Але якщо процес зайшов занадто далеко, необхідно підключати хірургічні методи. Кюретаж пародонтальних кишень - видалення всіх запальних тканин і грануляції. Наступний етап - пластика ясна.

До хірургічних методик лікування ясен відноситься місцева пластика ясна. Застосовується при локальному запаленні, травмі, невдалої коронки (або інших конструкції), а також порушеннях прикусу або положеннях зуба в щелепі. Дані методики лікування захворювань ясен є досить радикальними і не застосовуються у випадках, коли можливо використовувати більш щадні методи лікування. Рекомендується починати лікування захворювань ясен на максимально ранніх стадіях щоб уникнути більш травматичних і дорогих процедур.

Записатися на прийомм

Після відправки заявки ми передзвонимо Вам

Маршрут