Опис послуги

Видалення зуба - процедура відповідальна, тому що з моменту втрати зуба виникає питання відновлення зубного ряду і жувальної ефективності.

Зруйнований зуб є вогнищем для хронічної інфекції, яка може загостритися в будь-який момент.

Якщо лікарем-стоматологом прийнято рішення видалити зуб, то це необхідно зробити не відкладаючи. Відстрочка може згубно позначитися на загальному стані здоров'я організму та інших зубах. Показаннями до видалення є:

  • Дуже сильне руйнування коронкової і (або) кореневої частини зуба, яке неможливо відновити ні штифтами, ні пломбами, ні коронками. Руйнування зуба більше 3-х міліметрів глибше рівня ясен є показанням до видалення.
  • Наявність запальних явищ в навколокореневих тканинах, які не вдається вилікувати або стабілізувати іншими методами.
  • Порушення цілісності зуба - переломи кореня або коронки, тріщини або відколи глибоко нижче рівня ясен.

Випадки видалення здорових зубів можливі:

  • А) Видалення по ортодонтичним показаннями, коли в щелепи потрібно створити місце для переміщення зубів при виправленні прикусу. Зазвичай це зуби "мудрості", дуже рідко інші.
  • Б) Зуби, які не прорізалися, заховані в щелепи і розташовані таким чином, що нормальне їх прорізування неможливо, але при цьому вони завдають клопоту або перешкоджають проведенню інших маніпуляцій.

Своєчасне звернення за стоматологічною допомогою дозволить уникнути такої вимушеної процедури як видалення зуба.

Фахівці нашої клініки зможуть провести видалення зубів будь-якої складності, зробивши це максимально безболісно і найменш травматично для пацієнта.

Видалення зуба мудрості

Зуби мудрості саме ті зуби, які бажано видаляти, інакше вони можуть завдати шкоди всьому зубного ряду. Як правило, вони з'являються після того, як молочні зуби замінилися дорослими.

У більшості випадків зуби мудрості ростуть неправильно: нижні часто спрямовані на решту зубного ряду і ростуть в ясна, а верхні можуть посувати сусідні зуби або викликати запалення ясен.

Видаляти їх необхідно, в іншому випадку вони можуть завдати шкоди всім іншим здоровим зубам.

Ціна видалення зуба мудрості

Ціна процедури залежить від типу видалення і клініки, в яку ви звернулися. Однак не лише ціна важлива в питанні вибору фахівця для проведення процедури. Досвід роботи та кваліфікація лікаря - першорядне питання.

Де видалити зуб мудрості?

Стоматологічна клініка «Оптіма» пропонує лояльні ціни на послугу з видалення нижнього і верхнього зуба мудрості. Щоб переглянути прайс, натисніть на кнопку «Дізнатися вартість». Видалення зуба мудрості в Києві можливо за записом. Запишіться на прийом в клініку «Оптима» по одному з номерів телефону. Здоров'я зубів - обов'язковий елемент гарного самопочуття.

Записатися на прийомм

Після відправки заявки ми передзвонимо Вам

Маршрут