Опис послуги

Саме явище імплантології відомо світу з незапам'ятних часів і використовується у всіх галузях медицини. Стародавні інки були одними з перших, кому вдалося встановити в щелепу зуби зі слонової кістки. Зараз абсолютною нормою життя є заміна кришталика або склоподібного тіла в офтальмології, широко застосовуються штучні суглоби і армуючи пластини в травматології та ортопедії. Стоматологія - не виняток.

Імплатати виготовляють з титану, матеріалу абсолютно інертного, який не піддається корозії, окисленню або взаємодії з іншими матеріалами, отже - абсолютно нешкідливого для організму людини.

Показаннями для імплантації є відсутність від одного до абсолютно всіх зубів в щелепі, а також іноді імплантати використовуються в ортодонтії при виправленні прикусу.

Протипоказання до імплантації: декомпенсовані захворювання серцево-судинної системи (інфаркти та інсульти в гострій фазі), системні захворювання сполучної тканини, важкі захворювання печінки, нирок, шлунково-кишкового тракту, а також виражені ендокринні порушення. Відносним протипоказанням є недостатня кількість кісткової тканини для ефективної фіксації імплантату в щелепи. Для усунення цієї проблеми в арсеналі стоматолога-хірурга існують відповідні методи.

Планування операції імплантації зубів з урахуванням обсягу кісткової тканини визначається після проведення лікарем додаткових методів досліджень - ортопантомограми (або панорамного знімка) і комп'ютерної томограми.

Орієнтовні терміни приживлення імплантатів на верхній щелепі складають близько 6 місяців, на нижній - 4. За даними Всесвітньої Організації Охорони здоров'я відсоток успішного приживлення імплантатів у пацієнтів становить 95-98%.

Використання зубних імплантатів дозволяє відновити естетику і функцію зубного ряду без травми сусідніх зубів.

Імплантація зубів в Києві

Відновлення відсутніх зубів тепер можна заповнити завдяки сучасним технологіям по імплантації. Завдяки такій можливості пацієнту можна встановити штучний зуб, який не буде відрізнятися від справжнього: як за зовнішнім виглядом, так і за своїми прямими функціями.

Імплантація - це хірургічна процедура, яка полягає в інтеграції імплантату в щелепну кістку на місці відсутнього зуба. На імплантат безпосередньо встановлюється коронка або ж міст. Варіацій коронок багато, вони відрізняються за кольором і матеріалом виготовлення, а саму форму зуба «підганяють» під вашу природну.

Міфи про імплантацію зубів:

  • Установка імпланта дуже болюча. Це не правда. Уколи анестезії повністю знімають все відчуття болю і дискомфорту.
  • Імплант не приживається. Статистика підтверджує, що ризик відторгнення виникає лише у 2-5% пацієнтів.
  • Висока вартість процедури. Сьогодні імплантація стала більш доступною за рахунок нових виробників і, відповідно більшого вибору цінових пропозицій.

Ціна імплантації зубів

Клініка «Оптіма» пропонує виправити дефект нестачі зуба за допомогою імплантації.

На консультації лікар огляне ваші зуби, оцінить обсяг робіт і підкаже кращий варіант у співвідношенні ціна-якість.

У клініці «Оптіма» здоров'я ваших зубів в надійних руках!

Записатися на прийомм

Після відправки заявки ми передзвонимо Вам

Маршрут