Опис послуги

Хірургічні методи лікування застосовуються в стоматологічній практиці в запущених випадках, виражених запальних явищах і неефективності інших методів і способів лікування. До таких маніпуляцій відносять видалення зубів, розтин абсцесів і флегмон, резекції верхівок коренів зубів (вишкрібання запальних вогнищ з навколокореневих тканин зубів), а також хірургічні методи лікування запальних захворювань ясен на запущених стадіях.

Необхідність таких процедур свідчить про несвоєчасно проведені або неякісні лікарські маніпуляції, які проводилися пацієнтові раніше. При тривалому незвернені пацієнта за стоматологічною допомогою.

Хірургічні процедури застосовуються у випадках травматичних пошкоджень в порожнині рота і щелепно-лицевої ділянки. Це можуть бути тріщини, розколи, переломи і вивихи зубів, пошкодження м'яких тканин порожнини рота.

Окремим пунктом позначені планові хірургічні процедури у дітей і дорослих при пластиці вуздечок верхньої і нижньої губи, а також язика. Пацієнтам похилого віку, які користуються знімними протезами, може знадобитися хірургічна процедура для покращення стабільності протеза в порожнині рота. До планових хірургічних процедур відносять імплантацію зубів і корекцію ясна і м'яких тканин порожнини рота за косметичними показниками.

Хірургічні процедури повинні проводитися строго за показаннями, при узгодженні з лікарем і розумінні пацієнтом необхідності їх проведення. Наприклад, видалити зуб щоб зняти біль і не витрачати час і гроші на лікування - неприпустимо.

Рекомендуємо своєчасно проводити лікувальні та профілактичні процедури, що дозволить уникнути або мінімізувати маніпуляції хірургічного характеру в порожнині рота. Детальніше читайте у відповідних розділах.

Записатися на прийомм

Після відправки заявки ми передзвонимо Вам

Маршрут