Опис послуги

Вініри - окремий різновид безметалової кераміки

Вінір - це керамічна накладка на передню поверхню зуба. Керамічні вініри мають ряд переваг в порівнянні з класичними реставраціями з фотополімерів. За допомогою вініра можна усунути щілини між зубами, змінити колір і скорегувати форму зубів.

Про переваги вінірів.

Обробка зуба під вінір мінімальна в порівнянні з встановленням коронки. Зуб зайве не травмується.

Виготовляється вінір зубним техніком в лабораторії, що дозволяє уникнути частих візитів до стоматолога.

Весь термін, поки виготовлюють конструкції, пацієнт користується тимчасовими вінірами з пластику.

Установка вінірів дозволяє досягти максимально природнього результату за всіма критеріями - передачі кольору і прозорості.

Термін експлуатації вінірів в кілька разів перевищує термін служби фотополімерних реставрацій. Згодом вініри не змінюють свій зовнішній вигляд, колір, зберігають блиск і прозорість.

«Голлівудська усмішка» тепер доступна значно більшій кількості людей.

Показанням для встановлення вінірів може бути ваше особисте бажання мати рівну і білу поверхню зуба. Однак, вініри здатні виправити далеко не кожну проблему. Для значного відбілювання краще використовувати люмініри або звернутися до композитної реставрації, так як матеріал вініра досить прозорий.

Вініри можна встановити в наступних випадках:

 • зміна кольору зубів через лікування каналів, прийому флюорозу або тетрацикліну;
 • наявність широких проміжків між зубами;
 • короткі або викривлені зуби;
 • яснева посмішка (також необхідна пластика);
 • послаблений тонус м'язів і шкіри на нижній частині обличчя.

Встановлення вінірів - процедура, яка поверне вам упевненість у власній усмішці. Проконсультуйтеся зі стоматологом про те, який з варіантів естетичної корекції вам підійде найкращим чином.

Тривалість життя керамічних вінірів

В середньому, вініри тримаються на зубах до п'ятнадцяти років. Однак деякі нехитрі маніпуляції можуть допомогти вам продовжити термін життя вашої нової посмішки:

 1. гігієна - запорука здоров'я як зубів, так і вінірів. У простір між зубом і вініром можуть проникнути бактерії і залишки їжі. Щоб цьому запобігти, використовуйте іригатор.
 2. Кількість вживаних продуктів з високим рівнем кислотності, а також фарбовані продукти бажано скоротити до мінімуму.
 3. Перевантажувати зуби також не рекомендується. Занадто тверда їжа і використання зубів не за призначенням (для відкриття пляшок, розриву ниток і т.ін.) - не найкраща ідея після реставрації.
 4. Регулярне відвідування стоматолога дозволить зазначити проблему вчасно. Тоді швидше і простіше можна буде її усунути.

Встановлення вінірів - це вибір на користь естетики, ніж міцності. Звичайно, при помірному і обережному використанні вони протримаються досить довго і будуть радувати своєю білизною багато років. Тому важливо - не лише їх встановити, але і певним чином доглядати.

Ціна вінірів на зуби в Києві

Вартість реставрації може залежати від декількох факторів. Матеріали, які використовує клініка,в артість послуг фахівця, який проводить установку та загальна цінова політика клініки.

Визначення ціни на вініри може відбуватися кількома способами:

 • фіксована ціна на процедуру в клініці;
 • розрахунок з урахуванням стану ваших зубів і бажаної мети.
Записатися на прийомм

Після відправки заявки ми передзвонимо Вам

Маршрут