Опис послуги

Металокераміка - одна з найпоширеніших і загальновідомих стоматологічних конструкцій.

Познайомимо Вас з різноманітністю і видами металокерамічних конструкцій, та рекомендаціями щодо їх застосування.

Отже, що являє собою металокерамічна коронка?

Коронка - це металевий ковпачок на зуб, виготовлений зі спеціального високоміцного сплаву, який зовні облицьований порцеляновою (керамічною) масою для додання йому естетичних властивостей.

Міст являє собою різновид металокерамічної конструкції, який застосовується при відсутності одного або декількох зубів в зубному ряду. Мостовидна конструкція - цілісна і нероздільна, тому більш надійна по міцності та стійкості до навантажень. Керамічне облицювання дозволяє вирішити питання естетики штучних зубів відповідно до кольору і дизайну інших зубів.

При підвищеній чутливості пацієнта до продуктів окислення металів, використовуються безметалеві конструкції або сплави з додаванням спеціальних хімічних елементів, які підвищують міцність металу і його стійкість до корозії.

В якості додаткової індивідуальної опції можливе виготовлення металокерамічних коронок на каркасах, до складу яких входять благородні метали. Такі конструкції можуть бути корисними своїми бактерицидними властивостями. Вони значною мірою мінімізують ризик розвитку вторинного карієсу на зубі під коронкою.

Про естетику

Доволі часто можно зустріти людей, у яких над металокерамічними коронками помітна синя смужка ясен, яка зводить нанівець всю естетичну цінність цілком гідною металокераміки. Причин тому декілька (залишимо осторонь неякісну роботу лікаря-стоматолога або зубного техніка). Подібна синя смуга - результат просвічування через ясна зміненого в кольорі кореня зуба або темного краю металевого каркаса коронки. Розвивається це явище поступово. У перші роки експлуатації металокераміки пацієнт цілком задоволений її зовнішнім виглядом, але поступова рецесія (атрофія) ясна проявляє «синю облямівку» на яснах.

Уникнути проблеми дозволяють металокерамічні коронки з плечовою масою. В таких коронках естетично поліпшена прияснева зона. За рахунок того, що металевий край каркаса коронки в місці прилягання до ясен замінюється шаром естетичної кераміки, вдається уникнути естетичного дискомфорту «синьої облямівки».

Металокераміка в Києві: якісний матеріал та встановлення.

Коронки з металокераміки

Протезування пропонує широкий спектр матеріалів, з яких виготовляють зубні коронки. Вони відрізняються за зовнішнім виглядом, міцністю та вартістю. Металокерамічні коронки є одним з найбільш доступних та популярних варіантів.

Лікарі пропонують встановлювати такі протези тим, хто шукає естетичне, надійне та прийнятне за ціною рішення. Саме такими є металокерамічні коронки. Вони виглядають в точності як природний зуб і фіксується на зубі за допомогою склоіономірних або композитних цементів.

Коронки з металокераміки мають такі переваги:

  • Висока міцність. Якщо необхідно замінити жувальний зуб, металокерамічні коронки відмінно впораються з цим завданням;
  • Естетичність. Така коронка дуже чітко імітує справжній зуб за кольором, структурою та формою. Кераміку не потрібно вибілювати, можна лише зчистити з неї наліт у гігієніста;
  • Вартість. Як вже зазначалося, коронки з цього матеріалу - це доступний варіант.

Встановлювати металокерамічні коронки рекомендується в таких випадках:

  • втрата зуба;
  • стирання зубних тканин;
  • травма коронок премолярів і передніх зубів;
  • патології формування зубів;
  • шинування при пародонтозі.

Вартість металокерамічної коронки

Щоб дізнатися вартість металокерамічної коронки зі встановленням в клініці «Оптіма», телефонуйте за вказаними в розділі контакти телефонами або перейдіть до розділу сайту «ціни».

Записатися на прийомм

Після відправки заявки ми передзвонимо Вам

Маршрут