Опис послуги

Протезування на імплантатах, як і звичайне протезування, поділяється на незнімне - коронки і мости, і знімне - різноманітні знімні протези з фіксацією на імплантати.

Імплантат можна назвати штучним коренем зуба (докладніше про це в розділі "Імплантація"). У більшості випадків протезування на імплпнтатах полягає у виготовленні металокерамічних або безметаллових коронок. Вони практично не відрізняються від звичайних при протезуванні на зубах, але технологічно їх виготовлення довше і дорожче стандартних коронок.

По термінах, протезування після встановлення імплантату розрізняють безпосереднє протезування, тобто практично через кілька днів після встановлення імплантату і відстрочене, тобто після остаточної інтеграції (приживлення) імплантату в кістки.

При ранньому протезуванні не чекають повної інтеграції імплантату в кістковій тканині. При такій схемі, коронки виготовляють через кілька днів. Така методика практикується, однак є менш надійною, менш прогнозованою, ніж класична схема. Пацієнт повинен бути підготовлений до певних ризиків, а лікар-імплантолог - в ідеальних умовах для встановлення імплантату.

На ранньому або безпосередньому протезуванні деякі стоматологічні клініки або окремі фахівці будують справжні рекламні кампанії з агресивним маркетингом і обіцяють всім щасливчикам поставити зуби вже через кілька днів після встановлення імплантатів. Такий хід можна назвати не зовсім чесним і коректним по відношенню до пацієнтів. Тому хотілося б ще раз звернути увагу потенційних пацієнтів, на той факт, що, дана методика має місце в арсеналі стоматолога, проте частка таких коронок становить всього кілька відсотків від загального числа і вимагає дуже ретельного аналізу умов в порожнині рота і грамотного планування при виготовленні таких конструкцій.

Класична схема передбачає відстрочене протезування, тобто виготовлення конструкцій після успішного приживлення (інтеграції) імплантату в кістку, що зазвичай становить 4-6 місяців. У цей період пацієнт користується тимчасової коронкою, щоб запобігти естетичного дискомфорту. Після того, як лікар переконався в успішної інтеграції імплантату в кістку, в нього встановлюється формувач ясен - ковпачок, який вкручується в імплантат через ясна і формує її контур, тобто шийку майбутнього зуба. Після того як ясна сформувалися, знімається відбиток для виготовлення коронки або моста. Фіксується коронка на абатмент - сполучний елемент (перехідник) між коронкою і імплантатом - за допомогою цементу або спеціального фіксуючого гвинта.

При протезуванні знімними конструкціями з опорою на імплантатах зазвичай встановлюється від двох до чотирьох імплантатів в щелепі, в які фіксуються спеціальні замкові кріплення. В базисі (основі) знімного протезу виготовляють спеціальні засувки, які при фіксації протеза в порожнину рота замикаються на ці кріплення і забезпечують абсолютно стійке і стабільне положення протеза як в спокійному стані, так і при жуванні. Такий варіант особливо актуальний для пацієнтів із значною атрофією щелепи, коли звичайними методиками не вдається домогтися гарної фіксації протеза в порожнині рота і його повноцінного функціонування. При виготовленні знімного протезу з фіксацією на імплантатах вдається значно зменшити площу базису протеза, що полегшує звикання і значно покращує ефективність жування.

Є нюанс, про який не підозрює більшість пацієнтів. Якщо в порожнині рота є свої зуби і встановлені імплантати, то в процесі протезування пов'язувати свої зуби з імплантатами однієї конструкцією не можна. Пояснюється це просто - зуб в лунці має певну рухливість в межах амортизуючої функції зв'язкового апарату (зазвичай це близько 0,5 мм), а імплантат фіксований в щелепи абсолютно нерухомо. Тому, якщо вони входять до складу однієї конструкції, то відбувається розхитування імплантату і расцементіровка коронок з зубів в процесі жування. Кожна клінічна ситуація при протезуванні на імплантатах є унікальною і вимагає зваженого і індивідуального підходу, тому конструкція в обов'язковому порядку узгоджується з пацієнтом і лікар пояснює всі етапи і особливості в процесі її виготовлення.

Протезування на імплантатах

Завдання доктора - зрозуміти, який вид імплантів підходить саме вам. Протезування з використанням імпланта - сучасний і надійний метод відновлення зубного ряду. Залежно від стану зубів і обраного типу протезування залежатиме і термін установки.

Протезування на імплантатах може виконуватися декількома способами:

- негайне протезування - цей варіант можливий частіше для нижньої щелепи, так як імпланти швидше приживаються саме в ній; - установка протеза через 3-6 місяців - найменш ризикований метод, який дає імплантату можливість прижитися;

Протезування на імплантатах - це можливість відновити відсутні зуби. Процедура дозволяє повернути естетичний вигляд посмішки, а також жувальну функцію. Важливо пам'ятати, що встановлення повинне проводитися при повній стерильності, інакше є ризик появи запалення ясен навколо встановленого зуба.

Грамотний і компетентний лікар-імплантолог проведе всю процедуру якісно і зробить процес загоєння максимально комфортним.

Вартість протезування на імплантатах

У клініці «Оптіма» встановлення протезів має різну вартість в залежності від типу, матеріалу виготовлення коронки, а також типу кріплення. Переглянути вартість наших послуг можна в прайсі, (натисніть на кнопку «Дізнатися вартість»).

Щоб записатися на прийом, заповніть форму заявки на сайті або зателефонуйте за номером телефону, який знайдете в розділі «Контакти».

Записатися на прийомм

Після відправки заявки ми передзвонимо Вам

Маршрут