Опис послуги
Безметалова кераміка - прогресивна, естетична і, мабуть, найбільш нешкідлива для організму людини методика протезування.

Коронки і мости з безметалової кераміки конструкційно не відрізняються від металокерамічних. У складі таких коронок не містяться метали і сплави.

Каркас безметалової коронки, або мосту виготовляється із спеціальної високоміцної кераміки або оксиду цирконію - унікального матеріалу, який за міцністю не поступається металу, але при цьому взагалі не відрізняється від живих зубів. Цирконій - абсолютно інертний за хімічним складом елемент, що не окислюється і не піддається корозії. Виготовлення таких каркасів здійснює спеціальний верстат. Технік стежить за процесом на екрані монітора. Потім на даний каркас наноситься шар естетичної керамічної маси і пацієнт отримує міцні, візуально живі красиві зуби.

Завдяки винаходу безметалової кераміки з'явилася методика мікропротезування - різновид протезування, при якому немає потреби повністю обпілювати зуб під коронку. Лікарю достатньо прибрати і вичистити уражені карієсом ділянки, зняти відбиток і отримати від техніка «модель реставрації», яка фіксується на цемент.

Такий вид конструкцій має назву - керамічні реставраційні вкладки. Вони можуть виготовлятися з фотополімера за аналогічною технологією. Естетичний вигляд буде схожий на вкладку з кераміки, але термін експлуатації буде значно меньшим.

Безметалове протезування зубів

Рекомендовано на передні ділянки зубного ряду, коли естетична складова є однією з головних вимог. Безметалеві протези не відрізняються від здорових зубів, що знаходяться поруч.

Однак, не лише бездоганний зовнішній вигляд заслужив цим протезам широку популярність. Завдяки нешкідливої технології такий метод виключає появу алергічної реакції.

При дбайливому догляді коронки з кераміки можуть прослужити 5-7 років, а з оксиду цирконію - від п'ятнадцяти. Застосування цирконієвої коронки можливо як для передніх зубів, так і для жувальних. Порцелянові коронки частіше пропонується встановлювати на передні зуби, а цирконієві, придатні для задніх - вони повинні легко розжовувати їжу.

Безметалове протезування зубів в Києві

Щоб провести встановлення таких протезів в клініці «Оптіма», вам потрібно зв'язатися з нами за телефоном і записатися на прийом до лікаря. Завдяки сучасним технологіям, що використовуються в клініці, можна отримати протези, які будуть мати такий же відтінок, як і зуби пацієнта.

Записатися на прийомм

Після відправки заявки ми передзвонимо Вам

Маршрут