Опис послуги

Зубний ряд людини являє собою єдину анатомічну і функціональну систему. Втрата або порушення функції навіть одного з її елементів призводить до зниження жувальної ефективності, впливає на положення інших зубів, естетичні порушення і моральний дискомфорт пацієнта.

Протезування зубів дозволяє в повній мірі вирішити всі питання, що стосуються відновлення зубного ряду при відсутності одного, декількох або навіть всіх зубів в щелепі.

При протезуванні зубів можуть бути використані різноманітні способи, конструкції й прийоми. Залежно від величини дефекту та його характеру, протезування може поділятися на:

  • мікропротезування (вкладки, накладки, вініри), які дозволяють відновити цілісність та естетику зуба навіть без покриття їх коронками;
  • протезування коронками і мостовидними протезами (при відсутності або руйнуванні одного або декількох зубів);
  • знімне протезування (при втраті великої кількості зубів і неможливості використовувати коронки або мости);
  • окремий вид протезування - протезування на имплантатах (до знімних та незнімних конструкцій).

Подробиці про вищезазначені методи читайте в профільних розділах. Зазначимо, як правило, є декілька способів та альтернативних видів конструкцій для вирішення конкретного завдання у конкретного пацієнта.

Практично завжди існує прийнятний варіант відновлення функції жування та естетики посмішки для будь-якої клінічної ситуації і для будь-якого бюджету

Особливості протезування

Важливість здорових зубів в житті людини важко переоцінити. Однак, протягом нашого життя зуби піддаються серйозним випробуванням і навантаженням. Протезування - це метод відновлення відсутнього зуба або декількох. При цьому виготовляється абсолютно нова конструкція, яка встановлюється на місце пробілу.

Протезування може бути декількох видів. У клініці «Оптіма» представлені наступні варіанти:

  • металокерамічні протези;
  • безметалова кераміка;
  • протезування на імплантатах;
  • знімне протезування;
  • безметалова кераміка - вініри.

Фахівці клініки «ОптІма» мають багаторічний досвід роботи в галузі протезування. На прийомі лікар проконсультує Вас про те, який вид протеза варто вибрати і як буде проходити його встановлення. Вартість кожного виду протезів вказана в нашому прайсі.

Де робити протезування

Стоматологічна клініка «Оптіма» рада запропонувати широкий спектр послуг з догляду, лікування, протезування і профілактиці захворювань зубів і порожнини рота. У тому числі серед послуг клініки «Оптіма» - протезування зубів в Києві.

Щоб зробити протезування зубів в Києві недорого, можна звернутися до нас. Для виготовлення протеза необхідно, щоб ви записалися на прийом до лікаря для зняття необхідних параметрів. Важливо відповідально підійти до питання вибору протеза і прислухатися до рекомендацій фахівця. Чекаємо вас в клініці «Оптіма»!

Записатися на прийомм

Після відправки заявки ми передзвонимо Вам

Маршрут