Опис послуги

До знімної апаратури відносять:

 1. Пластинки «MRC» трейнери, міобрейс, TMJ.
 2. Капи (елайнери «Invisalign»)
 3. Брекет-системи, TMJ- системи.

Переваги багатофункціональної ортодонтичої системи «MRC»:

 • для дітей: створення фізіологічних умов для розвитку зубо-щелепної системи дитини без надмірного неконтрольованого механічного впливу шляхом виправлення міофункціональних звичок
 • для дорослих: швидке і ефективне лікування порушень функції скронево-нижньощелепного суглоба різного ступеня вираженості (здавлення суглоба, болі в області голови та шиї, бруксизм, патологічна стертість зубів)

Перевага прозорих кап (елайнери «Invisalign») - естетичність та зручність для дорослих пацієнтів.

Переваги даної методики полягають у тому, що у пацієнта немає ніяких конструкцій, які були б постійно зафіксовані на зубах. Капи можуть зніматися для гігієничних процедур та вживання їжі. Ця прогресивна методика стрімко набирає популярність незважаючи на чималу вартість.

Виправлення прикусу зубів за допомогою капи

Коли ми чуємо слово "капи", нам приходить на розум пластикові конструкції, які використовуються боксерами під час бою. Але капами в наш час називаються спеціальні апарати для виправлення прикусу. Незважаючи на те, що цей метод досить новий, він вже отримав велику кількість позитивних результатів і зарекомендував себе як ефективний і естетичний спосіб вирішення проблеми.

Стоматологічні капи повністю прозорі, на зубах абсолютно не помітні. Цей аргумент дуже переконливий. В процесі лікування необхідно використовувати кілька таких кап.

Прозорі капи Invisalign - це можливість виправити проблеми з прикусом без змін дикції і зовнішнього вигляду посмішки. Для встановлення і виготовлення кап необхідний лікар-ортодонт, який зробить відбиток щелепи і віддасть вам вже готові конструкції.

Кому підійдуть капи для виправлення прикусу

Можливість комфортного рішення ортодонтичних проблем - головна перевага кап. Завдяки своїм унікальним властивостям, капи підходять дуже багатьом. Безперечними плюсами лікування капами є:

 • відсутність змін в дикції;
 • безболісне встановлення;
 • можливість відбілити зуби капою;
 • відповідні конструкції для кожного;
 • безпека матеріалу;
 • гіпоалергенність кап;
 • комфортний догляд.

Ваш стоматолог-ортодонт неодмінно порадить найбільш ефективний спосіб для вашого прикусу, тому обов'язково консультуйтеся з фахівцем при виборі методу вирішення проблеми.

Ціна капи для виправлення прикусу в Києві

Ціна лікування капами залежить від кількості конструкцій, яке вам необхідно та інших нюансів. Ознайомитися з прайсом клініки «Оптіма» ви можете, натиснувши на «Дізнатися вартість». Щоб точно визначитися з методом виправлення вашого прикусу і отримати фінальну ціну, варто прийти на консультацію лікаря. Запис на прийом проводиться в телефонному режимі або онлайн - на сайті.

Клініка «Оптима» пропонує широкий спектр послуг в сфері стоматології та ортодонтії. Незалежно від того, необхідно вам виправити прикус, поставити пломбу або протез - все це зможуть здійснити наші лікарі якісно і за конкурентними цінами.

Пам'ятайте, чим раніше почати вирішення проблеми, тим швидше і комфортніше вона вирішиться.

Записатися на прийомм

Після відправки заявки ми передзвонимо Вам

Маршрут