Опис послуги

Основним видом незнімної ортодонтичної апаратури є брекет-системи.

За місцем фіксації брекети поділяют на вестибулярні (фіксуються з зовнішньої сторони зубів) і лінгвальні (кріпляться з внутрішньої поверхні).

Встановлення брекетів За способом кріплення дуги брекети поділяються на: класичні (лігатурні, коли еластична дуга кріпиться до брекетів за допомогою спеціальних гумок - лігатур) і самолігуючі (без лігатури).

За матеріалом: металеві та естетичні, тобто прозорі і напівпрозорі (сапфірові і керамічні).

Перевага самолігуючої брекет-системи «Damon» - можливість виправлення прикусу без видалення зубів навіть при нестачі місця для переміщення.

При використанні самолігуючих систем в кілька разів зменшується кількість візитів до лікаря-ортодонта для контрольного спостереження.

Неправильний прикус - поширена проблема. Якщо ігнорувати і не лікувати неправильний прикус, наслідки виявляться згодом - біль в щелепі під час їжі, головний біль, поколювання та біль жувальних м'язів, руйнування і стирання зубів.

Різновиди брекетів

Сапфірові брекети мають світлий відтінок. Сапфірові конструкції підійдуть власникам яскраво-білої емалі.

Володарям інших відтінків зубів личуть керамічні брекети. Самолігуючі системи сприяють зручному проведенню гігієнічних процедур. М'яко впливають на прикус, скорочуючи терміни лікування.

Лінгвальні брекет-системи - це приховані конструкції, які кріпляться на внутрішню сторону зубів, ближче до язика.

Прозорі брекет-системи Invisalign - це найбільш естетичний вигляд інструменту для виправлення прикусу. Прозора капа не помітна на зубах, але ефективно виконує свою функцію.

Де ставити брекети в Києві?

Встановлення брекет-систем можливе в стоматологічних клініках, які займаються ортодонтією. Клініка «Оптіма» пропонує широкий спектр послуг, до складу яких входить встановлення брекет-систем різних типів для виправлення прикусу як у дорослих, так і у дітей.

Ціна зняття брекетів в Києві залежить від їх конструкції і клініки, де процедура буде проводитися.

Записатися на прийомм

Після відправки заявки ми передзвонимо Вам

Маршрут