Шановний відвідувач

Клініка «ОПТІМА» на ринку стоматологічних послуг з 2009 року. Ми робимо все можливе для того щоб наші послуги були якісними і відповідали новітнім європейським протоколам лікування.

Наші лікарі мають високу кваліфікацію, однак щорічно підвищують свій професійний рівень і опановують новими методиками на стажуваннях, семінарах та майстер-класах передових профільних фахівців.

Для нас словосполучення «сучасна стоматологія» - не просто звичний рекламний слоган, а вектор, що направляє нас до спільної мети - здоровим і красивим посмішкам. Новітні технології в стоматології, яка динамічно розвивається, дозволяють вирішувати завдання, які ще в зовсім недавньому минулому вважалися нерозв'язними.

Ми завжди знаходимо розумні, ефективні та доступні рішення складних стоматологічних проблем. Розтлумачуємо клінічну картину та варіанти лікування зрозумілою для пацієнта мовою.

Наша клініка пропонує повний спектр стоматологічних послуг із дотриманням світових стандартів, протоколів лікування та контролю якості:

- діагностіка

- терапія

- гігієна і пародонтологія

- дентальна хірургія

- лікування кореневих каналів під мікроскопом

- протезування

- ортодонтія

Проводимо лікування безболісно, якісно і надовго.

Записатися на прийомм

Після відправки заявки ми передзвонимо Вам

Маршрут